Hakkımızda

Türkiyenin Resmi Minecraft Bayisi hakkında bilmeniz gereken ve merak eden bilgilen konuların tamamı burada.

Türkiyenin Resmi Minecraft Premium bayi mağazası bundan tam 5 yıl öncesinde açılmış olup içinde bulunduğu 5 yıllık süre boyunca kesintisiz hizmet vermekte olup oluşacka sorun ve problemlerde her zaman müşterisinin yanında olmuştur. Oluşabilecek hesap ve teslimat sorunlarında canlı destek ve değişim talepleri üzerinden müşterilerine değişim sağlamıştır. Hizmet verdiği 5 yıl içerisinde hiçbir müşterisini mağdur etmemiş ve müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz yasalara uygun şekilde Vergi Mükellefi olup, faaliyetlerini İstanbul Avcılarda sürdürmektedir. Dijital pazarlama ve hizmet sektöründe bir çok hizmet vermekte olup ilgili hizmetlerin birtanesi minecraft premium satış ve resmi bayiliği olan Minecraftbayi.com web sitesidir. Minecraftbayi.com web sitesi 5 yıldır hizmet vermekte olup şirketimiz bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Neden Minecraft Bayi ?

Piyasada minecraft bayiliğini yürüttüğünü söyleyen bir çok firma haricinde minecraftbayi.com resmi minecraft premium satış mağazasıdır. Dolayısı ile satın alma işlemleriniz tamamen yasal ve güvenilir altyapılar ile sağlanmaktadır. Oluşabilecek sorunlarda her zaman müşteri memnuniyeti adına yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Diğer platformlarda mağduriyet yaşamamanız adına her zaman resmi minecraft premium hizmeti almanız sizlerin iyiliği için olacaktır.

Web Sitemiz Nasıl Çalışır?

3 Basit ve etkili adımda Web Sitemizin nasıl çalıştığını ve nasıl süreçlerin işlediğini inceleyelim.

01 Ürün Seçimi

Ürün Seçimi

Web sitemiz üzerinde bulunan hesaplardan ilgili hesabın seçimini sağlayıp satın al butonuna taklayınız.

02 Ödeme İşlemi

Ödeme İşlemi

Sadece temel bir kaç bilgi vererek güvenli ödeme alt yapısı üzerinden ödeme ve sipariş işlemini tamamlayınız.

03 Hesap Teslimi

Hesap Teslimi

Bir temsilciyi, veya bir kişiyi bekleme zorunluluğunuz yok! Hesabınız ödeme sonrasında otomatik olarak teslim edilsin. Hepsi bukadar! :)