Şartlar ve Koşullar

Türkiyenin Resmi Minecraft Bayisi hakkında bilmeniz gereken ve merak eden bilgilen konuların tamamı burada.

minecraftbayi.com web sitemize erişim sağlayarak veya sipariş oluşturarak bu şartlar ve koşulların tümü geçerli olduğunu ve sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, minecraftbayi.com sitemizi kullanmanız veya bunlara erişmeniz yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

A) KULLANIM KOŞULLARI

* Sitede bulunan hizmeti satın alma sonrası size teslim etmeyi taahüt ediyoruz. Teslimatlarımız anlık ve yönetici onayı beklemeksizin gerçekleşir.
* Şartlar ve koşullarımızı yenileyebileceğimizi, önceden bilgi vermeksizin güncelleyebileceğimizi bilmenizi isteriz. Siparişlerde ve diğer işlemlerde Minecraftbayi.com web sitemizi kullandığınız sürece şartlar ve koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.
* Hesaplarımızın tamamı kirala kullan mantığı ile çalışmaktadır, en ucuz pakette bile hesaplar size kiralanır ve oynamanız garanti edilir.
* Hesaplar 6 ay garantili olup 2 değişim hakkı ile sınırlıdır. Satın almada bozuk çıkan hesaplar anlık değişime tabi olur. Hakkınız kaybolmaz.
* VNP kullanılarak siteye girişler ve canlı desteğe yazdığınızda hizmet vermeme hakkımızı saklı tutarız.

B) DEĞİŞİM ŞARTLARI

* Her hesabın 2 kere değişim hakkı vardır. Eğer aldığınız hesap bozuk çıkarsa hesabın değişimi yapılır ve değişim hakkınızdan eksilmez.
* Zümrüt paket dışında hesabın şifresini değiştiren ya da eposta adresine erişmeye çalışan kullanıcı değişimden yararlanamaz. Şifre değiştirmediğiniz sürece değişim hakkınız vardır.
* Host dosyasında IP yönlendirmesi olan kullanıcılar değişimden yararlanamaz.
* Kullandığınız hile veyahut farklı sebeplerden dolayı ban yemeniz durumunda değişim hakkından yararlanamazsınız. (Hypixel paket için diğer paketlerin özel sunucu garantisi yoktur)
* Elmas ve Altın paketlerde hesaplar çalışıyorken sadece özel sunucu banından dolayı değişim yapılmaz. Bu iki pakette özel sunucu oynama garantisi yoktur.
* Açılan değişim talepleri canlı desteğe bildirilmeli. Bildirildiği anda işlem başlatılır.
* Canlı destek personeline agresif yaklaşmak, canlı destekte küfür ve hakaret kullanmak destekten yararlanma hakkınızı ortadan kaldırır.

C) İADE ŞARTLARI

* Hizmetlerimizin tamamı dijital hizmet olduğu için iadesi söz konusu değildir, ücret iadesi yapılmaz.
* Oluşacak yazılımsal ve teknik altyapı sorunları sonrasında 24 saat boyunca teslim edilemeyen hesapların ücret iadesi yapılabilir.